Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Вивчено та оитимізовано насичення відпрацьованих димових газів, що виходять після парокотельні, вологою під час проходження останніх чарез нативну зернову барду для промислової сушильної установки. Визначені оптимальні параметри для проведення процесу сушіння в промисловій сушарці. Studies and optimizes the process of the used smoke gaz saturation which are after the fallow steam-shop with the humiolity during the passage of these ones in a natural grain’s draff for an industrial drying engine. The optimal parameters are olefinited for the drying process in an industrial dryer.

Семененко С. В. Оптимізація насичення вологою відпрацьованих димових газів під час сушіння нативної зернової барди / С. В. Семененко, В. Ф. Семененко, З. Г. Піх // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 201–204. – Бібліографія: 5 назв.