Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Для усунення браку в роботі сигаретної машини у вигляді обпалу сигаретного джгута та його випадання з обрізаного пристрою розроблено систему форсового нагрівання то охолодження нагрівального елемента праски та слідкуючий за його температурою електропривід сигаретної машини. In order to eliminated deficiencies in the functioning of the cigarette-making machine, for instance, burning of the cigarette plait and its felling off from the cutting device, the system of accelerated heating and cooling of the heating element of the iron and the system of the electric driver that monitors its temperature have been designed.

Щур І. З. Підвищення продуктивності сигаретної машини удосконалення системи керування електропроводом / І. З. Щур, А. І. Наконечний // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 198–203. – Бібліографія: 4 назви.