Дослідження впливу температури на кінетику контактного осадження нікелю магнієм

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив температури в інтервалі 20...50 оС на кінетику контактного осадження нікелю з системи NiSO4–(NH4)2SO4–NH3. Для цементації використовували магній. Визначено константи швидкості процесу, температурний коефіцієнт та доведено, що процес відбувається в кінетичній області. Influence of temperature on kinetics of contact sedimentation of nickel in a solutitions of system NiSO4–(NH4)2SO4–NH3 in an interval 20…50 °C is investigated. For cementation used magnesium. Constants of rate of process, temperature factor and limited kinetic phase are determined.

Перекупко Т. В. Дослідження впливу температури на кінетику контактного осадження нікелю магнієм / Т. В. Перекупко, О. І. Кунтий, О. Б. Масик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 10-13. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review