Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено математичну модель та алгоритм динамічної оптимізації режимів електричних мереж, де вибір комбінацій задіяних пристроїв регулювання, за допомогою яких забезпечується квазіоптимальний режим, здійснюється з врахуванням прогнозованого режиму електричної мережі. The mathematical model and algorithm of dynamic optimization of electric networks’ modes is represented in this article. In the resulted model the account of a predicted electric network’s mode and a choice of combinations of the involved regulation devices that provide an quasioptimal mode are carried out.

система підтримки, електричні мережі, математична модель, система

Математична модель для систем підтримки прийняття рішення стосовно динамічної оптимізації режимів електричних мереж / О. В. Данилюк, Б. І. Дурняк, А. Б. Козовий, М. М. Швець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 20-26. – Бібліографія: 3 назви.