Досліджуються циклічні коди, побудовані на основі математичних конструкцій з унікальними комбінаційними властивостями – «ідеальних кільцевих в’язанок» (ІКВ) – та розглядаються методи оптимального синтезу за допомогою ІКВ циклічних кодів з поліпшеними можливостями щодо виправлення багаторазових помилок. The cyclic coded design based on the mathematical constructions with special combinative properties, namely the “ideal ring bundles” (IRB)s are studied, and techniques for optimum synthesis of the cyclic codes with improved possibilities for correcting the multiple errors are regarded in this paper.

циклічні коди, математичні конструкції, cyclic coded, mathematical constructions

Різник В. Структурний аналіз методів оптимальної побудови циклічних кодів з поліпшеними характеристиками. / В. Різник, Д. Скрибайло-Леськів, О. Ляхович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 190-194. – Бібліографія: 4 назви.