Дослідження 4-аміноантипіриній гексаціанорутенату (II)

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено синтез і фізико-хімічне дослідження 4-аміноантипіриній гексаціанору-тенату (ІІ) дифрактометричним, ІЧ-спектроскопічним і термогравіметричним методами. Встановлено, що утворення комплексу відбувається за рахунок протонізації аміногруп. Запропоновано схему термічного розкладу сполуки. Both synthesis and physic-chemical investigation for 4-aminoantypiryn hexacyanoruthenate (II) have been carried out by means of X-rays, IR spectroscopy and TGA methods. It has been discovered that complex formation occurred via protonation of aminogroup. The scheme for a thermal decomposition of this compound has been offered.

Середа О. А. Дослідження 4-аміноантипіриній гексаціанорутенату (II) / О. А. Середа, О. Я. Борова, Д. І. Семенишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 22-25. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review