Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Аналізується використання моделі парадигми, яка є методологічно виправданою під час розгляду найважливішої проблеми політології – політичної культури, оскільки парадигму можливо розглядати в єдності двох сторін – “механізму” наукової революції і інструментарію якісної трансформації суспільства, його переміщення на вищий рівень рівноваги. The analysis of the use of paradigm which is given in the article, on the view of author, methodologically justified at consideration of major problem of political science – political culture, as a paradigm can be examined in unity of two sides – “mechanism” of scientific revolution and tool of high-quality transformation of society, his moving on the higher level of equilibrium.

Проскуріна О. Методологічні проблеми політичної науки: парадигма як модель постановки і вирішення проблеми дослідження політичної культури / Олена Проскуріна // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 169–173. – Бібліографія: 7 назв.