Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються актуальні проблеми забезпечення конкурентоспроможності підприємства на ринку праці на основі принципів маркетингу і логістики. Розроблено систему показників конкурентоспроможності підприємства на ринку праці. Сформульовано рекомендації щодо формування оптимального трудового потенціалу підприємства на основі логістичного підходу. Some actual problems of enterprise’s competitiveness in the conditions of labor market are considered in this article on the principles of marketing and logistics. It is developed the system of indexes of evaluation the competitive position of an enterprise on the labor market. Some recommendations are formulated as for forming the optimal labor potential of the enterprise on the basis of logistics approach in the article.

Кондрацька Л. П. Використання принципів маркетингу та логістики у забезпеченні конкурентоспроможності підприємства на ринку праці / Л. П. Кондрацька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 469 : Логістика. – С. 53–57. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review