Технології інтелектуальних обчислень та український ринок

Проаналізовано основні перспективні застосування новітніх технологій інтелектуального аналізу даних. Наведені переваги застосування новітніх алгоритмів для розв’язання реальних задач, які постають перед сучасними підприємствами. Висвітлено основні причини, що гальмують їх просування в Україні.

Basic perspective applications of the newest technologies of intellectual analysis of data are analysed. Advantages of application of нових algorithms are pointed for the decision of the real tasks which are put before modern enterprises. Principal reasons which brake their advancement in Ukraine are reflected.

Юрчак, І. Ю. Технології інтелектуальних обчислень та український ринок / І. Ю. Юрчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 603 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 137-140. – Бібліографія: 7 назв.