Використання скелетонів для синтезу складних зображень

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто методи та алгоритми синтезу складних двовимірних та тривимірних зображень з використанням скелетонів. Проаналізовано історію розвитку цих методів та їх переваги і недоліки, а також перспективи для майбутніх розробок.
Methods and algorithms witch use skeletons for complex 2D and 3D image synthesis are considered. The analysis of the historical development of these methods is done. Their advantages and disadvantages and also their perspective for further elaboration are analyzed.

Хавалко В. Використання скелетонів для синтезу складних зображень / В. Хавалко, І. Манишин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 106–112. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).

Endorsement

Review