Реалізація замовлень клієнтів (на прикладі автомобільної промисловості)

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито проблематику реалізації замовлень клієнта як вагомий елемент, який впливає на рівень логістичного обслуговування клієнта. Вказано на значення циклу реалізації замовлення під час побудови конкурентної позиції підприємства на ринку. Окреслено у загальний спосіб процедуру дій з замовленням клієнта на прикладі автомобільної промисловості. In the article there is elevated up problems of realization of orders of client, interpreting this problem as substantial element which is reflected on the level of logistic customer service. It is indicated on the value of cycle of realization of order in the process of building of competition position of enterprise at the market. Procedure of actions is discussed also in a general method with the order of client, illustrating it by an example from motor industry.

Палюха К. Реалізація замовлень клієнтів (на прикладі автомобільної промисловості) / К. Палюха // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 457–461. – Бібліографія: 2 назви.