Комунікації у ході керівництва організацією

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблена видова класифікація комунікацій, створена модель комунікативного процесу між керівником та підлеглим, зосереджена увага на комунікативній компетентності управлінця, а також запропонована класифікація стилів спілкування керівника.
In this article the classification of different kinds of communication lias been developed, the model of the communicative process between the superviser and the subordinate is designed, much attention is paid to the communicative compétence of management. Besides, the classification of the supervisons styles of communication bas been suggested.

Мала Н. Т. Комунікації у ході керівництва організацією / Н. Т. Мала // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 106–112. — (Теорія логістики і маркетингу).