Державне регулювання маркетингової діяльності вищих навчальних закладів

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Подано аналіз двох відомих моделей управління маркетингової діяльності; обґрунтовано необхідність формування моделі маркетингової діяльності, орієнтованої на інтереси суспільства; запропоновано розподіл функцій і складових управління маркетингової діяльності вищих навчальних закладів на макро- і мікрорівні.
The article revels the analysis of the existing management models of marketing activity of the higher educational establishment; the necessity of forming of management models oriented toward the society interests has been substantiated; the division of functions and constituent of the management into macro- and micro-levels has been offered.

Лялюк А. М. Державне регулювання маркетингової діяльності вищих навчальних закладів / А. М. Лялюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 376–380. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review