Аналіз похибок дворівневого синтезатора частоти

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто та проаналізовано можливість використання як базового елемента дворівневого синтезатора частоти цифрового накопичувала з мультиплексу ванням керівних кодів. Визначено його основні характеристики.
The opportunity of the digital accumulator with multiplexing of control codes as a hase element of a two-level synthesizer of frequency using is considered and analyzed. Its basic characteristics are determined.

Стахів Р. Аналіз похибок дворівневого синтезатора частоти / Р. Стахів, В. Максимович // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 17–22. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).