Виконано порівняльний аналіз карт та планів в масштабах від 1:500 000 до 1:200, які використовуються в обох країнах для кадастру. Проаналізовано математичну основу, нормативні вимоги і рекомендовані технології. Зроблено висновок, що система картографічного забезпечення кадастру в Біларусії є більш структуризованою, а технології створення карт і планів для кадастру України чіткіше регламентовані чинними документами. Выполнен сравнительный анализ карт и планов в масштабах от 1:500 000 до 1:200, которые применяются в обоих государствах для кадастра. Проанализированы математическая основа, содержание, нормативные требования и рекомендованные технологии. Сделан вывод о том, что система картографического обеспечения кадастра в Беларуси является более структуризированной, а технологии создания карт и планов для кадастра в Украине более четко регламентированы действующими документами. Analysis and comparison of plans and maps in the scales from 1:500 000 till 1:200 used for cadastre in the both states have been implemented. Analysis of the mathematical base, content, normative requirements and recommended technologies was done. There were made conclusions that the system of cartographical provision of cadastre in Belarus has more structural character and technologies of creation of maps and plans in Ukraine are more clearly regulated by legal documents.

Почкін С. Порівняльний аналіз вимог до картографічного забезпечення кадастрових робіт в Україні та Республіці Білорусь / С. Почкін // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 250–255. – Бібліографія: 8 назв.