Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив довжини поперечно-поточної зони розділення на ефективність роботи відцентрового апарата. За результатами досліджень отримано математичну залежність. Influence length of cross-section zone to efficacy work of cyclone apparatus is investigation. Mathematics dependence is receive as result of investigation.

Вплив довжини поперечно-поточної зони на ефективність пиловловлювача з кільцевою робочою камерою / А. І. Дубинін, Я. М. Ханик, В. В. Майструк, Р. І. Гаврилів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 87–89. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review