2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено загальні принципи формування індикаторних моделей імовірнісних подій та виконання арифметичних дій з побудованими інтервалами згідно з множинними операціями в просторі станів. Розглянуто структуру класу індикаторних перетворень.
General principles of indicator models of probability event formation and arithmetic operation execution with constructed intervals according to multiple operations in a State space are reduced. The structure of indicator transformation class is considered.

Медиковський М. Індикаторні перетворення та інтервальна арифметика як основа синтезу алгоритмів опрацювання ситуацій в динамічних стохастичних системах / М. Медиковський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 118–121.