Модифіковані малоенергомісні цементи для будівельних розчинів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показано вплив мінеральних добавок в поєднанні з хімічними модифікаторами на фізико-хімічні та фізико-механічні властивості малоенергомісних цементів та будівельних розчинів на їх основі. Наведено результати досліджень малоенергомісних цементів та будівельних розчинів на їх основі. Influence of mineral additives in сombination with chemical modifiers on physico- chemical and physico-mechanical properties of low energy cements and mortars on their basis is shown. The results of researches of low energy cements and mortars on their basis are represented.

мінеральні добавки, результати досліджень, mineral additives, results of researches

Кропивницька Т. П. Модифіковані малоенергомісні цементи для будівельних розчинів / Т. П. Кропивницька // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 237-242. – Бібліографія: 6 назв.