Складність блок-схем програм сортування

Розглядаються характеристики складності блок-схем програм сортування, синтезованих з використанням декількох відомих алгоритмів. Досліджується залежність часової та об’єктної складностей від структурної. Показано, що зменшення структурної складності супроводжується збільшенням часової складності. It is examined descriptions of complexity of block-diagram of the routine sorting, synthesized with the use of a few known algorithms. Explore dependence of time complexity from structural complexity. It is shown, that the diminished structural complexity is accompanied by gain timecomplexity.

Черкаський М. Складність блок-схем програм сортування / М. Черкаський, Саід Садек Абдалла // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 224–231. – Бібліографія: 10 назв.