Електроенергетичні та електромеханічні системи. – 2010. – №666

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/6313

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У Віснику опубліковано результати науково-дослідних робіт професорсько-викладацького складу, співробітників і студентів Національного університету “Львівська політехніка” та інших ВНЗ і організацій України. Для наукових співробітників та інженерів, які спеціалізуються в галузі електроенергетики і електромеханіки.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2010. – № 666 : Електроенергетичні та електромеханічні системи / відповідальний редактор О. Ю. Лозинський. – 104 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Оптимальне керування потоками в неоднорідних електричних системах з урахуванням чутливості
    (Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2010) Лежнюк, П.Д.; Кулик, В.В.; Бурикін, О.Б.; Тептя, В.В.
    Розглянуто задачу оптимального керування режимами електричних систем, що полягає в оптимізації режимів напруг та перетоків потужності в них для зниження втрат активної потужності. Пропонована математична модель у матричній формі, на відміну від відомих, містить коефіцієнти трансформації в явному вигляді, що дає змогу кількісно оцінити чутливість цих параметрів трансформаторів зв’язку до зміни потужностей у вузлах ЕС. The problem of electric systems modes optimal control is considered. It consists in optimisation of voltages modes and power flows for active power losses decreasing. The mathematical model in matrix is proposed. It contains the transformation ratio coefficients in explicit form and allows providing sensitivity analysis of the transformers parameters due to the electric system busload changes.