Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. – 2009. – Випуск 1(17)

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/3535

Збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК

У цьому випуску збірника публікуються нові результати з розвитку теорії та методів дослідження фігури Землі та зовнішнього гравітаційного поля, а також дослідження у галузі використання GNSS- i GIS-технологій, у галузі інженерної геодезії, картографії, фотограмметрії та кадастру. Для викладачів, наукових співробітників, аспірантів геодезичного профілю, працівників геодезичних та картографічних підприємств і відомств.

Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 1 (17) : До 14-ої річниці професійного свята працівників геології, геодезії і картографії України. – 344 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Визначення кренів інженерних споруд методом наземного лазерного сканування
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009) Войтенко, С.; Шульц, Р.; Білоус, М.
    Запропоновано методику визначення крену інженерної споруди методом наземного лазерного сканування. Наведено вирази, за якими можна виконати оцінку точності визначення крену за запропонованою методикою. В работе предложена методика определения крена инженерного сооружения методом наземного лазерного сканирования. Приведены выражения, с помощью которых можно выполнить оценку точности определения крена по предложенной методике. The method of roll determination of engineering building by terrestrial laser scanning is offered work. Expressions by which it is possible to execute the accuracy estimation of roll determination on offered method are resulted.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування нової гідроскопічної насадки GYROMAX AK-2M фірми GMT для виконання орієнтування в підземних умовах
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009) Білоус, М.; Ковтун, В.; Марчук, С.; Рощин, О.; Тревого, І. С.
    Аналізуються результати застосування нової гідронасадки для гідроскопічного орієнтування на підземних обєктах. Анализируются результаты применения новой гидронасадки для гидроскопического ориентирования на подземных обьектах. The results of application of a new gyroscopic attachment for the gyroscopic oriantation on underground objects are analysed.