Skip navigation

putin IS MURDERER

Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі. – 2013 р. : [36] Collection home page

Logo

Матеріали 5-ої Науково-практичної конференції «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»

Збірник містить матеріали 5-ї Науково-практичної конференції «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі», присвяченої проблемам розробки та застосування інтерактивних, комп’ютерних та інфокомунікаційних технологій в навчальному процесі вищих навчальних закладів. Видання призначено для науковців, аспірантів та фахівців в галузі інтерактивних дистанційних навчальних технологій та систем.

Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 5-ої Науково-практичної конференції, 19–21 листопада 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний за випуск Л. Д. Озірковський. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – 152 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 36
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2013Огляд комп’ютерних систем для організації електронних бібліотекСпірін, О.; Олексюк, О.Article2013Огляд комп’ютерних систем для організації електронних бібліотекСпірін, О.; Олексюк, О.
2013Засоби мультимедіа в інформаційно-бібліотечному обслуговуванні користувачів з особливими потребамиКунанець, Н.; Малиновський, О.Article2013Засоби мультимедіа в інформаційно-бібліотечному обслуговуванні користувачів з особливими потребамиКунанець, Н.; Малиновський, О.
2013Загальні вимоги до інтерактивних вправ електронних підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів та приклади їх реалізації у середовищі Adobe CaptivateАнохін, В.; Ковальова, К.; Анохін, Д.; Шевченко, А.Article2013Загальні вимоги до інтерактивних вправ електронних підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів та приклади їх реалізації у середовищі Adobe CaptivateАнохін, В.; Ковальова, К.; Анохін, Д.; Шевченко, А.
2013Концепція підготовки «магістрів з управління навчальними закладами» до застосування інформаційних технологій в управлінській діяльностіАтаманчук, Ю.Article2013Концепція підготовки «магістрів з управління навчальними закладами» до застосування інформаційних технологій в управлінській діяльностіАтаманчук, Ю.
2013Проблема «розриву» між IT-освітою і потребами ринку та cпівробітництво з львівським кластером «IT-BPO»Алєксєєв, В.Article2013Проблема «розриву» між IT-освітою і потребами ринку та cпівробітництво з львівським кластером «IT-BPO»Алєксєєв, В.
2013Досвід організації та проведення олімпіад з програмування в Національному університеті "Львівська політехніка"Цимбал, Ю.Article2013Досвід організації та проведення олімпіад з програмування в Національному університеті "Львівська політехніка"Цимбал, Ю.
2013Використання самоорганізації суспільства у бібліотечній справіСтефанович, Т.; Щербовських, С.Article2013Використання самоорганізації суспільства у бібліотечній справіСтефанович, Т.; Щербовських, С.
2013Використання інтелектуальних карт (Mind Maps) в супроводі навчального процесуКачан, С.; Катренко, А.Article2013Використання інтелектуальних карт (Mind Maps) в супроводі навчального процесуКачан, С.; Катренко, А.
2013Структура навчальної консультативної роботи викладача у віртуальних середовищахНовгородська, Л.Article2013Структура навчальної консультативної роботи викладача у віртуальних середовищахНовгородська, Л.
2013Особливості створення індивідуальних завдань у електронних дисциплінахЧайківський, Т. В.; Озірковський, Л. Д.; Федасюк, Д. В.Article2013Особливості створення індивідуальних завдань у електронних дисциплінахЧайківський, Т. В.; Озірковський, Л. Д.; Федасюк, Д. В.
2013Застосування програми «CLUSTERMAKER» у процесі вивчення методів та моделей нечіткої кластеризації об’єктівСамковський, Т.; Катренко, А.Article2013Застосування програми «CLUSTERMAKER» у процесі вивчення методів та моделей нечіткої кластеризації об’єктівСамковський, Т.; Катренко, А.
2013Perspectives of ukrainian mechanical engineering developmentDyrda, E.; Schepetkova, A.; Galushko, O.Article2013Perspectives of ukrainian mechanical engineering developmentDyrda, E.; Schepetkova, A.; Galushko, O.
2013Методика створення електронної лабораторної роботиЖарких, Ю.; Лисоченко, С.; Сусь, Б.; Третяк, О.Article2013Методика створення електронної лабораторної роботиЖарких, Ю.; Лисоченко, С.; Сусь, Б.; Третяк, О.
2013Розробка віртуального лабораторного практикуму для дистанційного дослідження цифрових систем передавання в системі MOODLEКолодій, Р.; Ромашко, І.Article2013Розробка віртуального лабораторного практикуму для дистанційного дослідження цифрових систем передавання в системі MOODLEКолодій, Р.; Ромашко, І.
2013Інтерактивні мовні курси з використанням мобільних технологійШубравий, Б.; Кутельмах, Р.Article2013Інтерактивні мовні курси з використанням мобільних технологійШубравий, Б.; Кутельмах, Р.
2013Особливості застосування інформаційно-комунікаційного супроводу при вивченні фізики в технічному університетіДімарова, О.; Панченко, М.; Пономаренко, Л.Article2013Особливості застосування інформаційно-комунікаційного супроводу при вивченні фізики в технічному університетіДімарова, О.; Панченко, М.; Пономаренко, Л.
2013Особливості лабораторного практикуму з електротехнічних дисциплінБобало, Ю. Я.; Стахів, П. Г.; Гамола, О. Є.Article2013Особливості лабораторного практикуму з електротехнічних дисциплінБобало, Ю. Я.; Стахів, П. Г.; Гамола, О. Є.
2013Використання систем комп’ютерної математики в електронному навчальному курсі «Математична логіка і теорія алгоритмів»Триус, Ю.Article2013Використання систем комп’ютерної математики в електронному навчальному курсі «Математична логіка і теорія алгоритмів»Триус, Ю.
2013Інформаційні системи оцінки якості навчального процесу у формі комплексних контрольних робітКричковська, А.; Паращин, Ж.; Швед, О.; Губицька, І.; Болібрух, Л.; Новіков, В. П.Article2013Інформаційні системи оцінки якості навчального процесу у формі комплексних контрольних робітКричковська, А.; Паращин, Ж.; Швед, О.; Губицька, І.; Болібрух, Л.; Новіков, В. П.
2013Титульний аркуш до "Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі"-Other2013Титульний аркуш до "Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі"-
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 36