Skip navigation

putin IS MURDERER

Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – 2007. – №604 : [43] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті за результатами досліджень з актуальних питань комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій, виконаних професорсько-викладацьким складом Національного університету "Львівська політехніка" та провідними вченими західного регіону України в галузі проектування архітектур і компонентів комп'ютерних систем, моделювання складних об'єктів, процесів і систем та розробки і використання новітніх інформаційних технологій. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, що спеціалізуються у царині новітніх обчислювальних систем, мереж, комп'ютеризованих засобів розв'язання задач цифрового оброблення сигналів, автоматизованого проектування та керування, а також докторантів, аспірантів та студентів старших курсів відповідних спеціальностей та електроприладобудування.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2007. – № 604 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології / відповідальний редактор Ю. М. Рашкевич. – 260 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 43
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2007Зміст до Вісника "Комп’ютерні науки та інформаційні технології", № 604-Other2007Зміст до Вісника "Комп’ютерні науки та інформаційні технології", № 604-
2007Титульний аркуш до Вісника "Комп’ютерні науки та інформаційні технології", № 604.-Article2007Титульний аркуш до Вісника "Комп’ютерні науки та інформаційні технології", № 604.-
2007Швидкий синтез нееквідистантних конфігурацій комбінаторних структур з використанням числових в’язанокРізник, О.; Балич, Б.; Парубчак, В.Article2007Швидкий синтез нееквідистантних конфігурацій комбінаторних структур з використанням числових в’язанокРізник, О.; Балич, Б.; Парубчак, В.
2007Каскадна декомпозиція множин великої розмірності при кластеризації ключів образівМельник, Р.; Тушницький, Р.Article2007Каскадна декомпозиція множин великої розмірності при кластеризації ключів образівМельник, Р.; Тушницький, Р.
2007Перспективи та проблеми застосування автоматизованих інформаційно-аналітичних систем у мікробіологіїГрицик, В.Article2007Перспективи та проблеми застосування автоматизованих інформаційно-аналітичних систем у мікробіологіїГрицик, В.
2007Інформаційна система «слухачі центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України»Задорожна, Н.; Кільченко, А.; Середа, Х.Article2007Інформаційна система «слухачі центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України»Задорожна, Н.; Кільченко, А.; Середа, Х.
2007Досконалі коди на симетричних групахРізник, В.Article2007Досконалі коди на симетричних групахРізник, В.
2007Підсистема ідентифікації силуетів літаків та номерів їх бортівОлексів, М.; Пуйда, В.Article2007Підсистема ідентифікації силуетів літаків та номерів їх бортівОлексів, М.; Пуйда, В.
2007Задачі оптимізації потокорозподілу в газотранспортних системахПритула, Н.Article2007Задачі оптимізації потокорозподілу в газотранспортних системахПритула, Н.
2007Вдосконалений нейромережевий підхід для швидкого виявлення обличПалій, І.Article2007Вдосконалений нейромережевий підхід для швидкого виявлення обличПалій, І.
2007Інформація і духовний розвиток людиниОгородник, І.Article2007Інформація і духовний розвиток людиниОгородник, І.
2007Cистема підтримки колективної роботи на основі GRID-технологійЛебедєва, О.; Лобур, М.; Матвійків, О.Article2007Cистема підтримки колективної роботи на основі GRID-технологійЛебедєва, О.; Лобур, М.; Матвійків, О.
2007Алгоритм автоматичного виділення дифтонгів польської мовиРашкевич, Ю.; Кватер, Т.; Шиманьські, З.Article2007Алгоритм автоматичного виділення дифтонгів польської мовиРашкевич, Ю.; Кватер, Т.; Шиманьські, З.
2007Про збіжність спектрального алгоритму навчання нейронних елементівГече, Ф.; Коцовський, В.; Ковальов, С.Article2007Про збіжність спектрального алгоритму навчання нейронних елементівГече, Ф.; Коцовський, В.; Ковальов, С.
2007Програмні засоби для пошуку кластерів в базі даних Oracle на основі технології ADO.NETФедорчук, Є.; Сметана, Д.Article2007Програмні засоби для пошуку кластерів в базі даних Oracle на основі технології ADO.NETФедорчук, Є.; Сметана, Д.
2007Методи інтеграції реляційних та XML-даних у гетерогенних системах електронного контент-бізнесуБерко, А.Article2007Методи інтеграції реляційних та XML-даних у гетерогенних системах електронного контент-бізнесуБерко, А.
2007Технологія функціонального тестування програмного продукту за допомогою скриптівБатюк А., А.; Васіна, Н.Article2007Технологія функціонального тестування програмного продукту за допомогою скриптівБатюк А., А.; Васіна, Н.
2007Від теорії безнадлишкових шкал до прогресивних інформаційних технологійБандирська, О.Article2007Від теорії безнадлишкових шкал до прогресивних інформаційних технологійБандирська, О.
2007Порівняльний аналіз алгоритмів прийняття рішень в задачі розпізнавання мовиЗірнєєва, Г.Article2007Порівняльний аналіз алгоритмів прийняття рішень в задачі розпізнавання мовиЗірнєєва, Г.
2007Моделювання взаємозв’язаних тепломасообмінних і деформаційно-релаксаційних процесів при сушінні гігроскопічних матеріалівСоколовський, Я.; Поберейко, Б.Article2007Моделювання взаємозв’язаних тепломасообмінних і деформаційно-релаксаційних процесів при сушінні гігроскопічних матеріалівСоколовський, Я.; Поберейко, Б.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 43