Skip navigation

putin IS MURDERER

Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2000. – №384 : [68] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка".

До восьмого збірника науково-прикладних праць “Менеджмент та підприємництво в України: етапи становлення і проблеми розвитку” увійшли статті, які відображають проблеми підприємництва, менеджменту, інвестиційної та інноваційної діяльності, регулювання економіки України тощо. Для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих закладів освіти, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей..

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку / відповідальний редактор О. Є. Кузьмін. – 344 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 68
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2000Еволюція концепції маркетингу та формування соціально-етичного маркетингу освітиОболенська, Т. Є.Article2000Еволюція концепції маркетингу та формування соціально-етичного маркетингу освітиОболенська, Т. Є.
2000Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" №-Other2000Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" №-
2000Аукціони квот на викиди забруднень у системі фінансування оздоровлення довкілляСтадницький, Ю. І.; Воловець, Я. В.Article2000Аукціони квот на викиди забруднень у системі фінансування оздоровлення довкілляСтадницький, Ю. І.; Воловець, Я. В.
2000Питання моделювання зайнятості на підприємствах агропромислового комплексуСоколова, Е. О.Article2000Питання моделювання зайнятості на підприємствах агропромислового комплексуСоколова, Е. О.
2000Науково-технічний прогрес і економічне зростання: дослідження спадної фази розвитку і кризових явищРіжко, Л. І.Article2000Науково-технічний прогрес і економічне зростання: дослідження спадної фази розвитку і кризових явищРіжко, Л. І.
2000Вплив страхування від безробіття на зайнятість населенняРатнічихіна, В. М.Article2000Вплив страхування від безробіття на зайнятість населенняРатнічихіна, В. М.
2000Процес інтелектокористування як важлива складова економічного розвитку регіонуПетренко, В. П.; Ревтюк, Є. А.Article2000Процес інтелектокористування як важлива складова економічного розвитку регіонуПетренко, В. П.; Ревтюк, Є. А.
2000Економічний розвиток міста: інформаційний аспектОлійник, Р. В.; Сендега, Т. О.; Фещур, Р. В.Article2000Економічний розвиток міста: інформаційний аспектОлійник, Р. В.; Сендега, Т. О.; Фещур, Р. В.
2000Державне регулювання зовнішньої торгівліОлексів, І. Б.Article2000Державне регулювання зовнішньої торгівліОлексів, І. Б.
2000Про показники зовнішньої торгівлі України та Польщі за 1995-1997 рокиМихайлів, В. В.Article2000Про показники зовнішньої торгівлі України та Польщі за 1995-1997 рокиМихайлів, В. В.
2000Європейська модель оцінки діяльності в галузі якостіЛісовська, Л. С.Article2000Європейська модель оцінки діяльності в галузі якостіЛісовська, Л. С.
2000Метод розподілу прибутку між працівниками як чинник регулювання діяльності ПФГКолісник, М. К.Article2000Метод розподілу прибутку між працівниками як чинник регулювання діяльності ПФГКолісник, М. К.
2000Моделі встановлення рівня ефективності вітчизняного фондового ринкуКолісник, М. В.Article2000Моделі встановлення рівня ефективності вітчизняного фондового ринкуКолісник, М. В.
2000Банківський маркетинг і державне регулювання економіки: завдання та проблеми перехідного етапуАлєксєєв, І. В.; Ландіна, Т. В.; Петрашко, І. Р.Article2000Банківський маркетинг і державне регулювання економіки: завдання та проблеми перехідного етапуАлєксєєв, І. В.; Ландіна, Т. В.; Петрашко, І. Р.
2000Застосування депозитарних розписок у системі іноземного інвестуванняТарновецька, О. С.Article2000Застосування депозитарних розписок у системі іноземного інвестуванняТарновецька, О. С.
2000Інвестування освіти через промислово-фінансові групи як засіб регулювання економікиМороз, А. С.Article2000Інвестування освіти через промислово-фінансові групи як засіб регулювання економікиМороз, А. С.
2000Вибір стратегії інвестиційної діяльності автобудівного підприємства в умовах невизначеності зовнішнього середовищаМаслак, О. О.; Кузь, А. В.; Маслак, В. О.Article2000Вибір стратегії інвестиційної діяльності автобудівного підприємства в умовах невизначеності зовнішнього середовищаМаслак, О. О.; Кузь, А. В.; Маслак, В. О.
2000Управління інвестиційними процесами на підприємствах легкої промисловостіМартиненко, М. М.; Резнік, М. Л.Article2000Управління інвестиційними процесами на підприємствах легкої промисловостіМартиненко, М. М.; Резнік, М. Л.
2000Фінансовий механізм стимулювання інноваційЛапко, О. О.Article2000Фінансовий механізм стимулювання інноваційЛапко, О. О.
2000Методи порівняльної оцінки і вибору привабливих об’єктів інвестиційКулініч, Т. В.Article2000Методи порівняльної оцінки і вибору привабливих об’єктів інвестиційКулініч, Т. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 68