Thumbnail Image

Проаналізовано специфіку замінних частин, способи зниження рівня витрат нa замінні частини, розглянуто позитивні аспекти у вирішенні завдання МОВ (зробити чи купити). Розглянуто існуючі аналізи з селективного управління товарним асортиментом. Наведено сфери застосування розглянутих аналізів до замінних частин. Здійснено інтеграцію VED та FSN аналізів для оцінки товарних позицій замінних частин. The specific of replaceable parts is analysed, made the analysis of methods for costs reduction value to spare parts, the positivesides for solving thr MOB (make or buy) ask are considered. The number of existent analyses for a selective inventory management are considered. Sphere´s of using a considered analyses for spare parts are reviewed. Integration of VED analyses for the estimation of spare parts inventory positions is carried out.

товарний асортимент, селективне управління, existent analyses, selective inventory

Фігун Н. В. Диференціація аналітичних інструментів в управлінні запасами замінних частин до машин і обладнання / Н. В. Фігун // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 649 : Логістика. – С. 307–312. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review