Дослідження особливостей і тенденцій розвитку ринку нерухомості

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

За системним підходом описано основні положення ринку нерухомості як складної соціально-економічної системи. Висвітлено особливості і відмінності ринку нерухомості від інших ринків. Проаналізовано загальні тенденції зміни вартості нерухомості і досліджено специфіку ринків країн центральної і східної Європи, в тому числі і України. This paper describes a systematic approach based on the basic provisions of the real estate market as a complex socio-economic system. The peculiarities and differences from other real estate markets. The common trends in property values is investigated and markets of Central and Eastern Europe, including Ukraine.

ринок нерухомості, види ринків, аналіз ринку, тенденції зміни вартості нерухомості, immobility market, market types, analysis of market, immobility value changes tendencies

Воронін В. О. Дослідження особливостей і тенденцій розвитку ринку нерухомості / В. О. Воронін, М. М. Мамчин, Г. О. Шемелюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 706 : Логістика. – С. 31–40. – Бібліографія: 7 назв.