Динамічна модель пружної системи різання

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено математичну динамічну модель пружної системи різання, у якій враховано динаміку зміни товщини стружки та швидкість цієї зміни, а також перехідні процеси утворення ділянки контакту на задній поверхні інструмента та невільного різання на лезах черв’ячної фрези. Виведені залежності справедливі для інструмента з малими передніми кутами. The mathematical dynamic model of an elastic system of the cutting process has been designed, in which one dynamics of variation of a depth of cut and speed of this variation, and also transitional a phenomen of formation of a surface of contact on a flank surface of the instrument and restricted cutting on cutting edges of a screw type milling cutter are taken into account. The dependences true for the instrument with small front rake have been delimiated.

Грицай І. Є. Динамічна модель пружної системи різання / І. Є. Грицай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 39–52. – Бібліографія: 7 назв.