Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Запропоновано математичну модель пневмоприводу промислового робота з урахуванням підготовчого й завершального періодів його роботи та періоду вгамування робочого органа до величини статичної точності позиціювання у заданій точці. Алгоритм розв’язування задачі запропоновано методом “зшивання” розв’язків на межі суміжних етапів руху.

Кіндрацький Б. І. Оцінка впливу перехідних процесів на динамічну точність позиціювання пневмоприводу / Б. І. Кіндрацький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 80-85. - Бібліографія: 9 назв.