Thumbnail Image

Проаналізовано особливості постановки та підходи до розв’язання задач класифікації для випадків великорозмірних завдань інтелектуального аналізу даних. Подано основи розроблених нейромережних методів класифікації, результати проведених експериментів.

The article analyses the features of the target setting and the approach to solving a problem of classification task for Data Mining tasks where data are high-dimensional. Essential principles of the methods of classification on the base of neural networks and the results of experiments are proposed.

Ткаченко Р. Класифікація даних в умовах невизначеностей за допомогою нейроподібних структур на основі моделі геометричних перетворень / Р. Ткаченко, А. Дорошенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 629 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 53-57. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review