Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянута подібність лінійних систем керування і показано, що передавальну функцію можна представити у формі критеріального співвідношення. Показано, що на підставі подібності характеристик систем автоматичного керування в просторі станів можна реалізувати оптимальне керування процесом в системі відносних одиниць і з врахуванням чутливості. The similarity of linear control systems has been considered, it is shown that transmission function can represented in the form of criterial relation. Optimum control of the process can be realized based on similarity of automatic control systems in space of states taking into account sensitivity.

Лежнюк П. Використання теорії подібності для створення системи оптимального керування потоками потужності / П. Лежнюк, К. Кравцов, О. Гончарук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 88–93. – Бібліографія: 7 назв.