Процедура рекламного позиціонування: принципи та підходи

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Створення ефективної реклами вимагає розроблення процедури рекламного позиціонування товару. Така процедура передбачає визначення конкурентної позиції товару, мотивацій на яких треба концентрувати увагу споживачів та конкретизацію аргументів, здатних підтвердити декларовані переваги рекламованого товару. Création of effective advertisement demands development of goods advertisement positioning procédure. The procédure foresees détermination of goods position, motivations on which it is need to concentrate the consumer attention and concrete définition of arguments to confirm proclaimed preferences of advertised goods.

Діброва Т. Г. Процедура рекламного позиціонування: принципи та підходи / Т. Г. Діброва, Л. А. Мороз // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 499 : Логістика. – С. 36–40. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review