Гідропероксидвмісні олігомери для модифікації поліуретанів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропонований шлях модифікації поверхні поліуретанових плівок для надання їм заданих гідрофільних властивостей за допомогою гідроперок- сидвмісного співолігомеру 5-гідроперокси-5-метил-1-гексен-3-іна та акрилової кислоти. Показана зміна поверхневої енергії поліуретанових плівок протягом двостадійної модифікації їх гідропероксидвмісним співолігомером та дек-страном у водному середовищі. Route of polyurethane film surface modification with purpose of providing tailored hydrophilic properties using hydroperoxide co-oligomer 5-hydroperoxy-5-methyl-1-hexene-3-yne and acrylic acid is proposed in the work. The change of surface energy of polyurethane films during their two-step modification with hydroperoxide-containing co¬oligomer and dextrane in water medium has been shown.

Будішевська О. Г. Гідропероксидвмісні олігомери для модифікації поліуретанів / О. Г. Будішевська, І. А. Миськова, С. А. Воронов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 103–105.