Вплив кавітації на дисперсність зернових помелів та динаміку бродіння сусла

Проведено дослідження впливу кавітації на різні помели зерна (відповідно 40, 60, 80 та 100 % прохідності крізь сито з діаметром отворів 1 мм), а також на динаміку бродіння сусла.The influence of cavitation on different grindings of grain (accordingly 40, 60, 80 and 100 % way through a sieve with diameter of apertures 111 is carried out.) and also on dynamic of fermentation of wort was researched.

Вплив кавітації на дисперсність зернових помелів та динаміку бродіння сусла / О. В. Швабюк, Л. Я. Паляниця, Н. І. Березовська, Р. Б. Косів, О. С. Гродзіцька, З. Г. Піх // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 154–157. – Бібліографія: 3 назви.