Чисельні дослідження вентильного гальмування асинхронного двигуна

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Існує низка електричних схем, які здійснюють гальмування асинхронних двигунів за допомогою вентилів. При цьому особлива увага надається схемам із мінімальною кількістю вентилів. Тому є необхідність у вивченні і переосмисленні процесу динамічного гальмування для моделювання найкращих переметрів як процесі, так і самого асинхронного двигуна. Існуючі до цього числові методи дослідження не могли розв'язати цієї задачі, вдаючись до наближень та припущень, через високу штивність диференціальних рівнянь, які представляють модель роботи асинхронного двигуна. Запропонований числовий дробораціональний метод враховує властивості процесу при моделюванні. There are exists of electric circuit which make braking of the anisochronous engine by means of valves. Special attention herewith is paid to the schemes with the minimal number of valves. That is why exists the necessity in the study and reanalysing of the process of the dynamic braking for the simulation of the best data parameters of this process and the anisochronous engines itself. The exiting digital methods of investigation couldn’t solve the task. They used the probability and aproximality because of the high represent the model of the anisochronous engine work. The suggested digital takes into consideration the features of the process in the desigining.

Нечай О. М. Чисельні дослідження вентильного гальмування асинхронного двигуна / О. М. Нечай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 138–143. – Бібліографія: 5 назв.