Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив концентрації кислоти на особливості кислотного розкладу натрію тіосульфату, а також якісний і кількісний склад отриманого продукту. Встановлено оптимальні концентрації кислот для проведення даного процесу. Inquired into acid concentrations influence on process peculiarity of acid sodium time-table tiosulphate, and also qualitative and quantitative composition of got product. Set the optimum concentrations of acids for given process.

Гелеш А. Б. Залежність деяких показників одержання полімерної сірки з Na2S2O2 від концентрації кислоти / А. Б. Гелеш, В. Т. Яворський, З. О. Знак // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 183–185. – Бібліографія: 3 назви.