Thumbnail Image

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Методом рентгенівського мікроаналізу та низькотемпературної екситонної спектроскопії відбиття досліджено взаємодію імпульсного випромінювання ІЧ лазера з кристалом p-CdTe, Виявлено сублімацію атомів кадмію з поверхні та певну періодичність концентраційних розподілів атомів Cd і Те в опроміненій ділянці.
Pulsed IR laser irradiation of p-CdTe single crystal was investigated by means of X ray microanalysis and low température excitonic refleetion spectroscopy. Sublimation of cadmium and telluride atoms from the surface as well as certain periodicity of concentration distributions for Cd and Te atoms were observed in the irradiated area.

Прокопчук О. Л. Контроль параметрів поверхневого шару CdTe, модифікованого імпульсним лазерним опромінюванням / О. Л. Прокопчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 454 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. — С. 71–74.

Endorsement

Review