Національний університет «Львівська політехніка»

Дисертаційна робота присвячена синтезу та аналізу спостерігачів вектору стану системи керування рухом колеса електромобіля для покращення енергоощадності, прохідності, мобільності та підвищення безпеки руху транспортного засобу. Отримані результати дослідження дозволяють покращити точність спостереження невимірювальних величин у системах керування електромобілем, що дозволить синтезувати систему керування за повним вектором стану із врахуванням запасу мобільності. The dissertation work is dedicated to the synthesis and analysis of state vector observers for the motion control system of an electric vehicle's wheel to improve energy efficiency, passability, mobility, and enhance the safety of the vehicle's movement. The obtained research results allow improving the accuracy of observing immeasurable quantities in electric vehicle control systems, enabling the synthesis of a full-state control system considering the mobility reserve.

система керування, транспортний засіб, машинне навчання, моделювання, електромобіль, давачі, модуль «електропривод-колесо», електричний двигун, спостерігач, методи естимування, мобільність, нечітка логіка, електромеханічні системи, енергоефективність, ідентифікація, control system, vehicle, machine learning, modeling, electric vehicle, sensors, electric drive-wheel module, electric motor, observer, estimation techniques, mobility, fuzzy logic, electromechanical systems, energy efficiency, and identification

Боровець Т. В. Синтез та аналіз інтелектуальних спостерігачів координат вектору стану системи керування рухом колеса електромобіля : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії : 141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / Тарас Васильович Боровець ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2023. – 145 с. – Бібліографія: с. 129–141 (129 назв).