Надлишкові масиви незалежної флеш-пам’яті

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано застосування технології RAID для побудови завадостійкого нагромаджувана на базі флеш-пам’яті. Для забезпечення надійності використовують стандартний для флеш-пам’яті код Геммінга з виправленням однієї помилки в масиві. Також застосовують код Геммінга, що виправляє дві помилки у 16-розрядному слові.
Conception of redundant arrays of independent flash-memories (RAIFM, similar to RAID) for development of the error-controlled store is proposed. Hamming code that corrects one error in a file is used in RAIFM as well as in RAID. Additionally Hamming code that corrects two errors in 16 bits word of data is used.

Надлишкові масиви незалежної флеш-пам’яті / В. С. Глухов, Р. В. Грица, М. В. Ногаль, Д. Я. Тиханський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 34–45.