Синтаксично-стилістичні вади сучасної фахової мови (на прикладі компуторної)

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Зіставлено англійські, російські й українські речення, застосовані у загальновживаному програмному продукті Ворд (MS Word’XP). Показано, що за стилістично-синтаксичними властивостями наявні українські речення суперечать нормам української фахової та літературної мови.
The English, Russian and Ukrainian sentences that MS Word’XP uses are compared. As result the style and syntax properties of used Ukrainian sentences conflict with Ukrainian language norms.

Рожанківський Р. Синтаксично-стилістичні вади сучасної фахової мови (на прикладі компуторної) / Р. Рожанківський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 503 : Проблеми української термінології. — С. 14–20.