Розглянуто можливість використання розрахунково-експериментального методу для визначення напружень у кільцевих з’єднаннях із сталей, різних за своїми міцнісними характеристиками і хімічним складом. Досліджено залежність розподілу залишкових напружень в кільцевому зварному з’єднанні обсадних труб від розмірів поля пластичних деформацій. Possibility of use of computation-experimental method for determination of tensions in the circular halving of steel with different durability descriptions and chemical compositionis considered. Dependence of distributing remaining tensions in the circular welded halving of pipes from size of field of plastic deformations is explored.

Палаш Р. В. Вплив величини зони пластичних деформацій на залишкові напруження в кільцевих з’єднаннях обсадних труб / Р. В. Палаш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 99-104. - Бібліографія: 5 назв.