Багатофункціональний оптичний давач

Національний університет "Львівська політехніка" , кафедра "Електронні обчислювальні машини"

Запропоновано принцип побудови високочутливого, завадостійкого універсального оптичного давача на базі реконфігурованого процесора PSoC фірми Cypress MicroSystems. Давач призначений для використання в системах промислової автоматики, побутовій техніці, охоронних системах. The high-sensitivity, noise-resistant optical sensor is proposed. The sensor heart is reconfigurable processor PSoC from Cypress MicroSystems. The sensor can be used in industrial applications, home appliances and security systems.

Кремінь В. Т. Багатофункціональний оптичний давач / В. Т. Кремінь, Є. Г. Міюшкович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 52–57. – Бібліографія: 6 назв.