Досвід та проблеми впровадження ДСТУ 3966-2000 в термінологічну діяльність

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Узагальнено досвід упровадження положень ДСТУ 3966-2000 щодо подання процесових понять. Визначено положення, найбільш складні для впровадження, та запропоновано заходи для подолання труднощів, що виникають.
There lias been generalized expérience of implémentation of DSTU 3966-2000 requirements for the description of process-relating concepts. The requirements, which are most difficult to implement, hâve been defined and measures to overcome the difficulties faced hâve been offered.

Гінзбург М. Досвід та проблеми впровадження ДСТУ 3966-2000 в термінологічну діяльність / Михайло Гінзбург, Софія Левіна, Ірина Требульова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 183–189. — (Нормування та стандартизація термінології).