Окремі аспекти вдосконалення природно-сільськогосподарського районування

Наведені фактори і показники, по яким проводиться природно-сільськогосподарське районування. Їх оцінено методом аналізу ієрархії. Приведены факторы и показатели,по которым проводят природно - сельськохозяйственное районирование. Они оценены методом анализа иерархий. Factors and indexes are resulted on which takes place nature-agricultural istrictings. Their estimation is done by the method of analysis of hierarchies.

природно-сільськогосподарське районування, метод аналізу ієрархій

Корнилов Л. Окремі аспекти вдосконалення природно–сільськогосподарського районування / Л. Корнилов, О. Кібукевич, Р. Шульган // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 300–305. – Бібліографія: 9 назв.