Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Вивчали додаткове очищення нестандартної меляси зі збільшеним вмістом забарвлюючих речовин та колоїдних структур. Найкращий результат досягався при кислотній обробці з подальшою додатковою обробкою активованим вугіллям. Розрахунки показали, що застосування додаткового процесу очищення веде до різкого подорожчання процесу в цілому. З технологічного погляду прийнятним варіантом може бути додаткове тонке фільтрування. Studied process of additional clearing non-standard рroduction waste of sugar with the increased contents of colouring substances and colloid structure. The best result was reached for want of to acid processing with further additional processing activated coal. The accounts have shown, that the application of additional process of clearing conducts to sharp rise in price of process as a whole. From a technological point of view of acceptable variant can be additional filtering with application of fine-filters.

Розробка методу додаткового очищення нестандартної меляси та розрахункова ефективність процесу / Ю. І. Сидоров, T. A. Хан, В. П. Новіков, Р. Й. Влязло // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 447 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 161–164. – Бібліографія: 15 назв.