Розглянуто питання оцінки еколого-демографічної складової економічної безпеки та фінансового стану суб‘єктів господарювання України як необхідного фактора забезпечення можливості сталого розвитку. Questions of the ecological-demographic component of economy security and finance of the economic entities from Ukraine are observed as important factor providing of sustainable development.

Караєва Н. В. Взаємовплив еколого-демографічної складової економічної безпеки та фінансового стану суб‘єктів господарювання / Н. В. Караєва, І. П. Частоколенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 314–322. – Бібліографія: 16 назв.