Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показано, що економічну ефективність впровадження конденсаторних установок можна значно змінювати за рахунок зміни їх потужностей та місць установлення. Запропоновано поетапний метод впровадження конденсаторних установок в електричні мережі промислових підприємств, що забезпечує максимальну економічну ефективність вкладання коштів у ці установки на кожному з етапів впровадження. It is shown that economical efficacy of condenser battery’s inculation can be largerly changed at the expense of changing its powers and places of installing. It’s proposed consistent method of inculation of condenser instalation in electrical networks of industrial plants which guarantees maximum economical efficacy on every inculation steps.

Хінді А. Т. Математична модель та алгоритм впровадження конденсаторних установок в електричні мережі промислових підприємств / Хінді Айман Тахер, О. Д. Демов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 225–228. – Бібліографія: 6 назв.