Мовна норма як спосіб усунення деформацій математичного поняттєвого простору

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Системність поняттєвого простору є важливим аспектом розвитку духовної культури та пізнавальної діяльності. Проаналізовано деякі структурні деформації поняттєво - термінного простору математики та шляхи їх усунення, зокрема системне унормовування математичної термінології.
The main purpose of the paper is to analyze the structural deformations of the mathematical definition-term space and probable ways to remove them, in particular, by means of systemic normalization of the mathematical terminology.

Шаповал О. Мовна норма як спосіб усунення деформацій математичного поняттєвого простору / Олена Шаповал // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 315–320. — (Термінологія природничих знань).

Endorsement

Review