Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано підхід до оцінки параметрів системи фільтрів для електричної мережі, яка живить навантаження зі змінним характером нелінійності. Показано особливості розрахунку для випадку заданого рівня компенсації реактивної потужності та потужності електричної мережі. The paper shows an approach to estimation of power filters system for electrical network supplying loads having a varying harmonic nonlinearity. The features of the calculation for a reactive power compensation level and for a short circuit level are shown.

Варецький Ю. О. Прогнозування частотної характеристики електричної мережі з фільтрами вищих гармонік / Ю. О. Варецький, Я. С. Пазина, В. М. Амброз // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 479 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 29–34. – Бібліографія: 8 назв.