2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Обґрунтовано техніко-економічну доцільність застосування тривимірних моделей для дослідження теплових процесів у дискових гальмах автотранспортних засобів.
Technical and economic feasibility of applying ЗD models for studying thermal processes in vechicles’ disk brakes is justified.

Гудз Г. С. Техніко-економічна доцільність застосування тривимірних теплових моделей для проектування автомобільних дискових гальм / Г. С. Гудз, О. Р. Клипко, Я. І. Підгородецький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 29–32.