Технологія проектування ядер комп'ютерних пристроїв

Національний університет "Львівська політехніка" , кафедра "Електронні обчислювальні машини"

Описано технологію проектування ядер комп'ютерних пристроїв - новий підхід до проектвання комп'ютерних засобів. Сформульовано переваги використання ядер комп'ютерних пристроїв, переваги та недоліки синтезу ядер програмованих та апаратно-орієнтованих комп'ютерних пристроїв. Описано концепцію параметризації та конфігурування моделей апаратно-орієнтованих комп'ютерних пристроїв, а також методика, етапи та засоби проектування ядер комп'ютерних пристроїв. A technology of IP cores design – a new approach of computer facilities design – is described at the paper. The advantages of IP cores, also advantages and disadvantages of programmable and hardware-oriented computer facilities are formulated. A concept of hardware-oriented IP cores parameterization and configuration, method, stages and tools of IP cores design are described.

Мельник А. О. Технологія проектування ядер комп’ютерних пристроїв / А. О. Мельник, В. А. Мельник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 3–9. – Бібліографія: 6 назв.